יכולת, מצוינות וחדשנות

ניסיון ויכולת טכנולוגית

במשך קרוב ל-40 שנה, פועלים צוותי המחקר והפיתוח של חברת ®Swisspearl משוויץ על מנת להרחיב את המומחיות הייחודית שלהם לגבי טכנולוגיית צמנט מורכב (Cement Composite Material Technology) ומערכות צבע ייחודיות ומתקדמות או בשם הידוע יותר Fiber Cement.
ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית היא עמוד השדרה של האיכות השוויצרית. ®Swisspearl הוא היצרן היחיד אשר מוביל פיתוח תהליכי ייצור תובעניים וייחודיים לשילוב של הצבעים בצורה מושלמת ואינטגרלית בתערובת הצמנט והתוצאה הינה לוחות מרוכבים אחידים (Full Body) המוצעים במגוון צבעים רחב ועשיר. 

ייחודיות ואיכות מוכחת לאורך זמן

לוחות ה-Fiber Cement של ®Swisspearl מיוצרים באנרגיה נמוכה ובתודעה גבוהה מאוד של שמירת איכות הסביבה. לפיכך המוצרים הם 100% ידידותיים לסביבה. בנוסף, הם עשויים בעיקר מחומרי גלם מינרליים מקומיים. 
®Swisspearl הינה מובילה עולמית של תהליכים חדשניים בכל הקשור לגימורים ייחודיים של פני הפנלים שהיא מייצרת, קצוות אטומים וציפוי בגב הפנלים שנועד להבטיח התנהגות ועמידות אופטימלית וארוכת טווח של הפנלים.
יתר על כן, רשויות הבנייה השווייצריות מאשרות כי תוחלת אורך החיים התקני של מוצרי החברה  הינן של למעלה מארבעים שנה.
מיליוני פנלים של ®Swisspearl המותקנים ברחבי העולם במשך שנים רבות, מהווים הוכחה לאמינות ולאיכות הגבוהה במיוחד של מוצרי החברה. 


ציפוי ®Swisspearl

פני השטח של הפנלים המיוצרים על ידי ®Swisspearl עוברים טיפול מיוחד HR, מה שמגדיל את התנגדות הפנלים לשריטות וכן עמידות המלאה של הפנלים בפני UV.
ניתן להסיר את מרבית כתובות הגרפיטי בחומרים ידידותיים לסביבה.

לקביעת פגישה עם מומחה ללא התחייבות